W czym mogę pomóc?

W czym mogę pomóc?

Czy w Twojej firmie mierzysz się z dużą rotacją? Czy pozyskanie odpowiednich kandydatów do pracy jest dla Twojej organizacji wyzwaniem? A może uważasz, że Twoi pracownicy są niewystarczająco zaangażowani? Jeśli na co najmniej jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi „tak”, jest duża szansa, że będę potrafiła Ci pomóc.

Jeśli chcesz zbudować silną markę pracodawcy, dla której będą chcieli pracować najlepsi, w której eksperci będą się angażować i rozwijać, zapraszam do kontaktu.

Nauczę Cię jak zaprojektować rozwiązania, które będą służyły Twojej organizacji i przyniosą Ci wymierne zyski.

O MNIE

Jestem HR-owcem „od zawsze” i Employer Brandingowcem od kilku lat. Obie dziedziny skradły moje serce i nie mogąc zdecydować się którą wybrać, postanowiłam być wierna obu. Szczęśliwie obie dziedziny się na to godzą i żyjemy teraz w stałym, zgodnym związku 🙂

Na co dzień pracuję jako HR & Employer Branding Manager w międzynarodowej firmie z branży IT. Wykładam również na kierunkach „HR Manager” oraz „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Managerów” w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu. Ukończyłam studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu Employer Branding, jak również HR Manager oraz Coaching w Wyższej Szkole Bankowej.

W ramach pracy wolontaryjnej wspieram Centrum Praw Kobiet oraz współprowadzę Akademię Mamo Potrafisz.

Prywatnie jestem mamą, miłośniczką muzyki ethno, pieszych wędrówek po górach oraz książek ludzi/o ludziach inspirujących.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli raz na jakiś czas odwiedzisz mojego bloga lub napiszesz do mnie maila.